MKS SŁAWKÓW

Aktualności

Ważne informacje

Drużyna seniorów pod auspicjami UKS Sławków będzie uczestniczyć w rozgrywkach sezonu 2018/2019 w klasie B, snowieckiego podokręgu rywalizując w grupie dwunastu zespołów. Udało się dopełnić wszelkie formalności, a przede wszystkim sformować kilkunastu zawodników, z których wyłoniony będzie skład zespołu.

Rozgrywki rozpoczynają się w niedzielę 2 września. Sławków zagra jednak od niedzieli 9 września na wyjeździe z Zagłębiakiem Tucznawa. Planowane spotkanie z Promieniem Strzemieszyce Małe przełożono na inny termin, co pozwala wykorzystać tydzień na przygotowanie do rozgrywek.

Członkowie zarządu MKS’u wsparli działania organizacyjne i regulaminowe, tak by zgodnie ze sportowym powołaniem mogło dojść do sformowania drużyny seniorów. Nie byłoby to możliwe bez zaangażowania, woli gry samych chętnych do grania w zespole jak i tych wszystkich, którzy pomogli w załatwieniu formalności. Należ przekazać wyrazy uznania za „ożywczy duch”, jaki wnieśli w to dzieło ludzie, którym los piłki nożnej w Sławkowie nie jest obojętny. Być może jest to dobry prognostyk wychodzenia z kryzysu i problemów.

Strukturalne, organizacyjne i personalne uwarunkowania zdają się być drugorzędne i nieistotne. Wspieramy działania prezesa UKS’u Marka Dynerowicza, który pilotuje start pierwszej drużyny seniorów, wszystkich pozostałych drużyn młodzieżowych i dziecięcych.

Podziękowania należą się grupie działaczy UKS’u, którzy poświęcają czas na organizację drużyn, treningów i rozgrywek. Trzymamy kciuki i zapraszamy do kibicowania. Będziemy informować o wynikach sportowych i wszelkich istotnych sprawach organizacyjnych. Czekamy również na ustalenia postępowania administracyjnego wobec MKS’u.

ze sportowym pozdrowieniem!