MKS SŁAWKÓW

Terminarz

Terminarz rozgrywek o mistrzostwo PATRICK A KLASA

na sezon 2017/2018 - II runda wiosenna 2018

Kolejka 16: sobota 17.03.2018, godz. 15.30

CKS CZELADŹ ( _ : _ ) KS NIWY BRUDZOWICE
KS UNIA ZĄBKOWICE ( _ : _ ) LKS ISKRA PSARY
MKS SŁAWKÓW ( _ : _ ) KS ORZEŁ DĄBIE
LKS ZGODA BYCZYNA ( _ : _ ) AKS NIWKA SOSNOWIEC
LKS SKALNIAK KROCZYCE ( _ : _ ) KS GÓRNIK SOSNOWIEC
LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE ( _ : _ ) KP SARNÓW
UKS PRZEMSZA D.G. ( _ : _ ) STOW. SPORTOWE ZAGŁĘBIE
MKS PORĘBA ( _ : _ ) LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW

Kolejka 17: sobota 24.03.2018, godz. 15.30

MKS PORĘBA ( _ : _ ) CKS CZELADŹ
LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW ( _ : _ ) UKS PRZEMSZA D.G.
STOW. SPORTOWE ZAGŁĘBIE ( _ : _ ) LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE
KP SARNÓW ( _ : _ ) LKS SKALNIAK KROCZYCE
KS GÓRNIK SOSNOWIEC ( _ : _ ) LKS ZGODA BYCZYNA
AKS NIWKA SOSNOWIEC ( _ : _ ) MKS SŁAWKÓW
KS ORZEŁ DĄBIE ( _ : _ ) KS UNIA ZĄBKOWICE
LKS ISKRA PSARY ( _ : _ ) KS NIWY BRUDZOWICE

Kolejka 18: sobota 31.03.2018, godz. 13.00

CKS CZELADŹ ( _ : _ ) LKS ISKRA PSARY
KS NIWY BRUDZOWICE ( _ : _ ) KS ORZEŁ DĄBIE
KS UNIA ZĄBKOWICE ( _ : _ ) AKS NIWKA SOSNOWIEC
MKS SŁAWKÓW ( _ : _ ) KS GÓRNIK SOSNOWIEC
LKS ZGODA BYCZYNA ( _ : _ ) KP SARNÓW
LKS SKALNIAK KROCZYCE ( _ : _ ) STOW. SPORTOWE ZAGŁĘBIE
LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE ( _ : _ ) LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW
UKS PRZEMSZA D.G. ( _ : _ ) MKS PORĘBA

Kolejka 19: sobota 07.04.2018, godz. 17.00

UKS PRZEMSZA D.G. ( _ : _ ) CKS CZELADŹ
MKS PORĘBA ( _ : _ ) LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE
LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW ( _ : _ ) LKS SKALNIAK KROCZYCE
STOW. SPORTOWE ZAGŁĘBIE ( _ : _ ) LKS ZGODA BYCZYNA
KP SARNÓW ( _ : _ ) MKS SŁAWKÓW
KS GÓRNIK SOSNOWIEC ( _ : _ ) KS UNIA ZĄBKOWICE
AKS NIWKA SOSNOWIEC ( _ : _ ) KS NIWY BRUDZOWICE
KS ORZEŁ DĄBIE ( _ : _ ) LKS ISKRA PSARY

Kolejka 20: sobota 14.04.2018, godz. 17.00

CKS CZELADŹ ( _ : _ ) KS ORZEŁ DĄBIE
LKS ISKRA PSARY ( _ : _ ) AKS NIWKA SOSNOWIEC
KS NIWY BRUDZOWICE ( _ : _ ) KS GÓRNIK SOSNOWIEC
KS UNIA ZĄBKOWICE ( _ : _ ) KP SARNÓW
MKS SŁAWKÓW ( _ : _ ) STOW. SPORTOWE ZAGŁĘBIE
LKS ZGODA BYCZYNA ( _ : _ ) LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW
LKS SKALNIAK KROCZYCE ( _ : _ ) MKS PORĘBA
LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE ( _ : _ ) UKS PRZEMSZA D.G.

Kolejka 21: sobota 21.04.2018, godz. 17.00

LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE ( _ : _ ) CKS CZELADŹ
UKS PRZEMSZA D.G. ( _ : _ ) LKS SKALNIAK KROCZYCE
MKS PORĘBA ( _ : _ ) LKS ZGODA BYCZYNA
LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW ( _ : _ ) MKS SŁAWKÓW
STOW. SPORTOWE ZAGŁĘBIE ( _ : _ ) KS UNIA ZĄBKOWICE
KP SARNÓW ( _ : _ ) KS NIWY BRUDZOWICE
KS GÓRNIK SOSNOWIEC ( _ : _ ) LKS ISKRA PSARY
AKS NIWKA SOSNOWIEC ( _ : _ ) KS ORZEŁ DĄBIE

Kolejka 22: sobota 28.04.2018, godz. 17.00

CKS CZELADŹ ( _ : _ ) AKS NIWKA SOSNOWIEC
KS ORZEŁ DĄBIE ( _ : _ ) KS GÓRNIK SOSNOWIEC
LKS ISKRA PSARY ( _ : _ ) KP SARNÓW
KS NIWY BRUDZOWICE ( _ : _ ) STOW. SPORTOWE ZAGŁĘBIE
KS UNIA ZĄBKOWICE ( _ : _ ) LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW
MKS SŁAWKÓW ( _ : _ ) MKS PORĘBA
LKS ZGODA BYCZYNA ( _ : _ ) UKS PRZEMSZA D.G.
LKS SKALNIAK KROCZYCE ( _ : _ ) LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE

Kolejka 23: wtorek 01.05.2018, godz. 17.00

LKS SKALNIAK KROCZYCE ( _ : _ ) CKS CZELADŹ
LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE ( _ : _ ) LKS ZGODA BYCZYNA
UKS PRZEMSZA D.G. ( _ : _ ) MKS SŁAWKÓW
MKS PORĘBA ( _ : _ ) KS UNIA ZĄBKOWICE
LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW ( _ : _ ) KS NIWY BRUDZOWICE
STOW. SPORTOWE ZAGŁĘBIE ( _ : _ ) LKS ISKRA PSARY
KP SARNÓW ( _ : _ ) KS ORZEŁ DĄBIE
KS GÓRNIK SOSNOWIEC ( _ : _ ) AKS NIWKA SOSNOWIEC

Kolejka 24: sobota 05.05.2018, godz. 17.00

CKS CZELADŹ ( _ : _ ) KS GÓRNIK SOSNOWIEC
AKS NIWKA SOSNOWIEC ( _ : _ ) KP SARNÓW
KS ORZEŁ DĄBIE ( _ : _ ) STOW. SPORTOWE ZAGŁĘBIE
LKS ISKRA PSARY ( _ : _ ) LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW
KS NIWY BRUDZOWICE ( _ : _ ) MKS PORĘBA
KS UNIA ZĄBKOWICE ( _ : _ ) UKS PRZEMSZA D.G.
MKS SŁAWKÓW ( _ : _ ) LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE
LKS ZGODA BYCZYNA ( _ : _ ) LKS SKALNIAK KROCZYCE

Kolejka 25: sobota 12.05.2018, godz. 17.00

LKS ZGODA BYCZYNA ( _ : _ ) CKS CZELADŹ
LKS SKALNIAK KROCZYCE ( _ : _ ) MKS SŁAWKÓW
LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE ( _ : _ ) KS UNIA ZĄBKOWICE
UKS PRZEMSZA D.G. ( _ : _ ) KS NIWY BRUDZOWICE
MKS PORĘBA ( _ : _ ) LKS ISKRA PSARY
LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW ( _ : _ ) KS ORZEŁ DĄBIE
STOW. SPORTOWE ZAGŁĘBIE ( _ : _ ) AKS NIWKA SOSNOWIEC
KP SARNÓW ( _ : _ ) KS GÓRNIK SOSNOWIEC

Kolejka 26: sobota 19.05.2018, godz. 17.00

CKS CZELADŹ ( _ : _ ) KP SARNÓW
KS GÓRNIK SOSNOWIEC ( _ : _ ) STOW. SPORTOWE ZAGŁĘBIE
AKS NIWKA SOSNOWIEC ( _ : _ ) LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW
KS ORZEŁ DĄBIE ( _ : _ ) MKS PORĘBA
LKS ISKRA PSARY ( _ : _ ) UKS PRZEMSZA D.G.
KS NIWY BRUDZOWICE ( _ : _ ) LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE
KS UNIA ZĄBKOWICE ( _ : _ ) LKS SKALNIAK KROCZYCE
MKS SŁAWKÓW ( _ : _ ) LKS ZGODA BYCZYNA

Kolejka 27: sobota 26.05.2018, godz. 17.00

MKS SŁAWKÓW ( _ : _ ) CKS CZELADŹ
LKS ZGODA BYCZYNA ( _ : _ ) KS UNIA ZĄBKOWICE
LKS SKALNIAK KROCZYCE ( _ : _ ) KS NIWY BRUDZOWICE
LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE ( _ : _ ) LKS ISKRA PSARY
UKS PRZEMSZA D.G. ( _ : _ ) KS ORZEŁ DĄBIE
MKS PORĘBA ( _ : _ ) AKS NIWKA SOSNOWIEC
LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW ( _ : _ ) KS GÓRNIK SOSNOWIEC
STOW. SPORTOWE ZAGŁĘBIE ( _ : _ ) KP SARNÓW

Kolejka 28: środa 30.05.2018, godz. 18.00

CKS CZELADŹ ( _ : _ ) STOW. SPORTOWE ZAGŁĘBIE
KP SARNÓW ( _ : _ ) LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW
KS GÓRNIK SOSNOWIEC ( _ : _ ) MKS PORĘBA
AKS NIWKA SOSNOWIEC ( _ : _ ) UKS PRZEMSZA D.G.
KS ORZEŁ DĄBIE ( _ : _ ) LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE
LKS ISKRA PSARY ( _ : _ ) LKS SKALNIAK KROCZYCE
KS NIWY BRUDZOWICE ( _ : _ ) LKS ZGODA BYCZYNA
KS UNIA ZĄBKOWICE ( _ : _ ) MKS SŁAWKÓW

Kolejka 29: sobota 02.06.2018, godz. 17.00

KS UNIA ZĄBKOWICE ( _ : _ ) CKS CZELADŹ
MKS SŁAWKÓW ( _ : _ ) KS NIWY BRUDZOWICE
LKS ZGODA BYCZYNA ( _ : _ ) LKS ISKRA PSARY
LKS SKALNIAK KROCZYCE ( _ : _ ) KS ORZEŁ DĄBIE
LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE ( _ : _ ) AKS NIWKA SOSNOWIEC
UKS PRZEMSZA D.G. ( _ : _ ) KS GÓRNIK SOSNOWIEC
MKS PORĘBA ( _ : _ ) KP SARNÓW
LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW ( _ : _ ) STOW. SPORTOWE ZAGŁĘBIE

Kolejka 30: sobota 09.06.2018, godz. 17.00

CKS CZELADŹ ( _ : _ ) LKS ŹRÓDŁO KROMOŁÓW
STOW. SPORTOWE ZAGŁĘBIE ( _ : _ ) MKS PORĘBA
KP SARNÓW ( _ : _ ) UKS PRZEMSZA D.G.
KS GÓRNIK SOSNOWIEC ( _ : _ ) LKS OSTOJA ŻELISŁAWICE
AKS NIWKA SOSNOWIEC ( _ : _ ) LKS SKALNIAK KROCZYCE
KS ORZEŁ DĄBIE ( _ : _ ) LKS ZGODA BYCZYNA
LKS ISKRA PSARY ( _ : _ ) MKS SŁAWKÓW
KS NIWY BRUDZOWICE ( _ : _ ) KS UNIA ZĄBKOWICE